Rozkłady jazdy autobusu

Logo Zespołu Szkolno - przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni

Rozkład jazdy autobusów do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rząśni od poniedziałku 8 marca 2021 r.

DOWÓZ

MIEJSCOWOŚĆGODZINA
ODJAZDU
Górka7:00
Brutus7:05
Marcelin7:10
Kopy7:13
Kodrań7:18
Broszęcin7:20
Augustów7:25
Broszęcin Kolonia7:30
Wyrwas7:37
Będków7:40
Żary7:45
Wykno7:48
Szkoła Rząśnia7:50

ODWÓZ

NAZWA
PRZYSTANKU
GODZINA
Szkoła Rząśnia12:30
Wykno12:35
Żary12:38
Będków12:43
Wyrwas12:58
Broszęcin Kolonia12:58
Augustów13:03
Broszęcin13:08
Kodrań13:10
Kopy13:15
Marcelin13:20
Brutus13:25
Górka13:30

DOWÓZ

MIEJSCOWOŚĆGODZINA
ODJAZDU
Trzcinica7:00
Rychłowiec7:05
Stróża7:15
Zielęcin7:20
Rekle7:25
Suchowola7:35
Szkoła Rząśnia7:45

ODWÓZ

NAZWA
PRZYSTANKU
GODZINA
Szkoła Rząśnia12:30
Suchowola12:40
Rekle12:45/50
Zielęcin13:00
Stróża13:05
Rychłowiec13:15
Trzcinica13:20
Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close