Sport w szkole

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rząśni posiada bardzo dobrą bazę sportową tj. pełnowymiarową halę sportową wraz z zapleczem (szatnie z łazienkami, dobrze zaopatrzony magazyn w sprzęt sportowy), wielofunkcyjne boisko sportowe oraz bieżnię lekkoatletyczną.

Dzięki temu uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności sportowe nie tylko na zajęciach wychowania fizycznego ale i na licznych zajęciach pozalekcyjnych SKS.


21 września na trasie biegowej  w Pajęcznie odbyły się powiatowe zawody w  indywidualnych biegach przełajowych w dwóch kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców. W roczniku 2009/2008 w kategorii dziewcząt wysokie lokaty zajęły uczennice Maria Rogaczewska, Pola Suszek i Aleksandra Kusiak. Uczennice reprezentowały nas Powiat w zawodach wojewódzkich.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy!


W poniedziałek 17 października 2022 w naszej szkole rozegrano eliminacje do zawodów powiatowych w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W drużynie dziewcząt udział w zawodach wywalczyły Maria Rogaczewska oraz Pola Suszek, drużynę chłopców reprezentowali Szymon Zarzycki oraz Piotr Zbrożek.

 Na zawodach powiatowych w Strzelcach Wielkich reprezentacja dziewcząt zajęła III miejsce, a chłopców IV.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!


Półfinał wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt

16 lutego 2023 nasze dziewczęta, jako mistrz powiatu pajęczańskiego, zagrały w półfinale wojewódzkim rozgrywanym w Działoszynie. Podczas zawodów Nasze zawodniczki uległy tylko uczennicom ze SP z Lgoty Wielkiej zajmując w całym turnieju II miejsce.

Brawa dla dziewczyn!

Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close