Informacja dot. nauczania zdalnego

Logo Zespołu Szkolno - przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni

Dyrektor ZSP w Rząśni informuje, że po uzgodnieniu z organem prowadzącym i PSSE w Pajęcznie, oraz mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną w powiecie pajęczańskim i kwarantanną 7 nauczycielek wychowania przedszkolnego i 2 grup przedszkolnych zostają zawieszone zajęcia stacjonarne w Przedszkolu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni od 18.03.2021 r. do 27.03.2021 r. zajęcia w przedszkolu prowadzone będą zdalnie.

Uczniowie klas I-III w Szkole Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni decyzja MEN również maja zawieszone zajęcia stacjonarne od 20.03.2021 r. do 11.04.2021 r. zajęcia w szkole będą prowadzone zdalnie.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close