Rekrutacja do klasy pierwszej i przedszkola

Rekrutacja do klasy pierwszej i przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni informuje, że od 1 marca 2024 r. do 31 marca 2024 r. odbywają się zapisy uczniów do klasy pierwszej szkoły podstawowej i dzieci  do przedszkola:
DZIECI SIEDMIOLETNICH:
– zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły.
DZIECI SZEŚCIOLETNICH:
– zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły na indywidualny wniosek rodzica.
DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM:
– zamieszkujących na terenie Gminy Rząśnia.

26 kwietnia 2024r. do godz. 15.00 zostanie opublikowana lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej i lista dzieci przyjętych do przedszkola.

Karty zgłoszeń wypełnione zostawiamy w skrzynce podawczej przy wejściu do szkoły lub przedszkola, w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.30  lub wysyłamy na adres mailowy szkola.rzasnia@rzasnia.pl  

Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka do szkoły podstawowej i przedszkola  można uzyskać w sekretariacie Dyrektora Szkoły pod nr telefonu 44 631-71-97.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close