Andrzejkowe Zabawy klasy I-VIII

Andrzejki to jedyny dzień w swoim rodzaju. 30 listopada w naszej szkole w scenerii tajemniczości wróżono z andrzejkowych kart za pomocą talerzyków, serc oraz innych rekwizytów.

Można było zakupić babeczkę z wróżbą. Dzięki naszym wróżbitom dowiedzieliśmy jacy jesteśmy, kim będziemy w przyszłości, jakie czekają nas sukcesy. Podczas zabawy było dużo śmiechu. Czas pokaże, czy andrzejkowe wróżby się spełnią.

Dziękujemy w szczególności osobom prowadzącym zabawę w sali wróżb uczniom klas VII i VIII. Było pięknie, magicznie, wesoło i słodko!

Opiekun samorządu –Monika Lewera.

Opiekun wolontariatu –Magdalena Waga.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close