Dotacja z Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Dotacja z Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Informujemy, że Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II otrzymał wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 „Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025″ na zakup książek będących nowościami wydawniczymi do biblioteki szkolnej w celu wzbogacenia zasobów biblioteki szkolnej o pozycje pozostające w sferze zainteresowania uczniów i służące realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego w ramach zawartej umowy z Wojewodą Łódzkim reprezentowanym przez Kuratora Oświaty w Łodzi, a Gminą Rząśnia w wysokości 12 000,00 zł.

Dotacja z Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Dotacja z Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close