Dzień Babci i Dziadka w naszej Szkole

We wtorek 23 stycznia 2024 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to dwie bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu również dzieci o Nich pamiętały i przygotowały z tej okazji okolicznościowe przedstawienie.

Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie.

Uczestników spotkania przywitali: Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni Damian Mikołajczyk oraz Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk – gościem uroczystości był również Przewodniczący Rady Gminy Rząśnia Jarosław Popławski oraz Pani Irena Wydmuch Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Łodzi. Po tym przyszedł czas na przygotowany przez dzieci wraz ze swymi wychowawcami piękny, wykonany w barwnej scenerii, program artystyczny. Bardzo miłym akcentem na sam koniec uroczystości był koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Rząśnia pod kierownictwem kapelmistrza Kamila Kołatka. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Nie zabrakło również drobnych prezentów dla obchodzących tego dnia swoje święto.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close