DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

14 lutego j w naszym przedszkolu odbyła się piękna uroczystość Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka .Dzieci pilnie się przygotowywały aby dziś wystąpić, zatańczyć i zaśpiewać dla gości. Nasze święto rozpoczął uroczystym powitaniem Pan Dyrektor oraz Wójt Gminy Rząśnia. Śpiewem wspólnej piosenki rozpoczęła się część artystyczna. Wszystkie grupy zaprezentowały przygotowane wiersze i przedstawienia. Nie brakło wśród nich wzruszeń, uśmiechu i zaskoczenia. Przedszkolaki śpiewały, tańczyły, grały na instrumentach, wszystkie dzieci były bardzo dumne ze swoich występów. Zakończeniem części artystycznej był taniec naszych najstarszych przedszkolaków, a tuż po nim rozpoczął się bal karnawałowy. Nasza uroczystość zdecydowanie się udała, oczywiście nie zapomnieliśmy o słodkim poczęstunku pięknie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu go. To były piękne, wyjątkowe chwile .

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close