Dzień Teatru w Przedszkolu

Magia sztuki, magia teatru w tym tygodniu nasze przedszkolaki przeniosły się w świat teatru na początek sprawdziliśmy co już wiemy o teatrze? Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie co nam daje teatr? Zapoznaliśmy się z zagadnieniami związanymi z teatrem: aktorem, kukiełką, pantomimą, sceną, widownią, kurtyną. Dużo radości sprawiły nam przygotowane kukiełkowe przedstawienia, teatrzyk Kamishibai, a także tworzenie kukiełek. Dzieci próbowały również wcielać się w różne role oraz uczestniczyły w różnych zabawach parateatralnych. Dzień teatru w naszym wydaniu był bardzo ciekawy

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close