Erasmus+ Grecja 2023 – dzień 2

We wtorkowe przedpołudnie braliśmy udział w grze terenowej w Platamonas. Podzieleni na sześcioosobowe zespoły poszukiwaliśmy oliweķ, nożyczek, apteki, piekarni, szkoły, lodów, kawy, kawiarni, zamku, flagi, futra oraz innych obiektów. W grze miejskiej oprócz poznawania piękna okolicy przełamywaliśmy bariery językowe w kontaktach z mieszkańcami.

Popołudnie tego dnia  spędziliśmy w amfiteatrze greckim, gdzie pod okiem doświadczonego instruktora uczyliśmy się tradycyjnych greckich tańców. Nauka kroków rodzimych tańców greckich sprawiła nam niesamowitą frajdę. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Więcej relacji z wyjazdu w zakładce: Erasmus+ – Erasmus+ Grecja 2023

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close