ERASMUS+ „Okno na świat – podnoszenie kompetencji i świadomości uczniów”

10 marca 2024r. w hali sportowej odbyło się podsumowanie działań związanych z projektem ERASMUS+ „Okno na świat – podnoszenie kompetencji i świadomości uczniów”, nr 2022-2-PL01-KA122-SCH-000092582. 30 uczniów naszej Szkoły, którzy w dniach 10 – 23 września 2023r. przebywali na mobilności w Grecji, otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w projekcie. Podczas pobytu młodzież zdobyła nowe doświadczenie, kompetencje oraz umiejętności, które wykorzysta w kolejnych latach szkolnych i w życiu codziennym.

Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close