Halowy turniej piłki nożnej Rodzice- Uczniowie o Puchar Dyrektora Szkoły

24 marca 2024 r. w hali przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II odbył się halowy turniej piłki nożnej Rodzice- Uczniowie o Puchar Dyrektora Szkoły. W niedzielne popołudnie na hali w Rząśni spotkało się 8 drużyn, były to cztery drużyny składające się z uczniów naszej szkoły i 4 drużyny rodziców. Zawodnicy rozegrali mecze systemem każdy z każdym w swojej grupie, a następnie odbywały się spotkania finałowe. Dodatkową atrakcją były występy taneczne uczennic klas IV. Na zakończenie turnieju wszystkie uczestniczące drużyny odebrały pamiątkowe puchary. Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom i kibicom słodki poczęstunek. Turniej dostarczył sporo emocji, a żywiołowy doping licznie zgromadzonych kibiców dodawał ,,pieprzu” tej dobrze zorganizowanej imprezie.

Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close