III Szkolny Konkurs Chemiczny „OMNIBUS”

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni w dniu 31 maja 2023 r. odbył się III Szkolny Konkurs Chemiczny „OMNIBUS”. W konkursie wzięło udział 21 uczniów z klas VIII. Uczestnicy w ciągu 60 minut mieli do rozwiązania 26 pytań o różnym stopniu trudności. Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań i uzdolnień chemicznych, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia, promowanie chemii jako atrakcyjnej dziedziny nauki.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Wiktor Papierz ucz. z kl. VIIIB

II miejsce – Aleksander Rogalewicz ucz. z kl. VIIIA

III miejsce – Maria Rogaczewska ucz. z kl. VIIIA

Gratulujemy!!!

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close