Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole

Uczniowie klas I-VIII Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni, świętowali na sportowo Dzień Dziecka na kompleksie sportowo – rekreacyjnym w Rząśni.

Dla dzieci przygotowano szereg gier i zabaw, można było zagrać między innymi w piłkę nożną – zarówno na „Orliku” jak i głównym boisku, siatkówkę plażową czy tenisa ziemnego. Zorganizowano także tor przeszkód, przeciąganie liny, robienie baniek mydlanych, strzelanie piłką do bramki, rzut do celu, budowanie figur z piasku i wiele innych zabaw.

Nieodłącznym elementem każdej „dziecięcej” imprezy jest malowanie buziek – i tego nie zabrakło podczas dwóch dni obchodów święta naszych milusińskich. Dzieciaki przyniosły własne kocyki i korzystając ze wspaniałej pogody mogły spędzić wesoło czas odpoczywając przez te kilka godzin od nauki.

Dla dzieci przygotowano też piknik z różnymi przekąskami, między innymi popcornem i watą cukrową, sokiem, a także kiełbaskami z grilla. 

Ten dzień minął w bardzo miłej, pełnej uśmiechu i radości atmosferze, dzięki czemu dzieci bez wątpienia będą wspominać ten czas bardzo miło.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close