OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z CHEMII „GALILEO 2024”

 7 marca 2024 r. odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs z Chemii „GALILEO 2024” zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. W konkursie uczestniczyło sześć uczennic z klas VII. Uczestniczki w ciągu 60 minut musiały rozwiązać 26 zadań. Zakres materiału obejmował program nauczania chemii w szkole podstawowej oraz zagadnienia wykraczające poza program. Uczennica Maria Ławniczek z klasy VIIB uzyskała tytuł laureata zajmując 10 miejsce w kraju, a uczennica Lena Dusza z klasy VIIA  zdobyła wyróżnienie zajmując 15 miejsce w kraju. Gratulujemy!!!

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close