PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W PRZEDSZKOLU

Nasze przedszkolaki powitały wiosnę . W tym roku na ten piękny dzień przygotowaliśmy wiosenną paradę na naszej hali, a tuż po niej uspaliśmy przygotowane marzanny. Każda z grup zaprezentowała swój wiosenny pokaz w piosence lub tańcu, a także wiosenny „okrzyk”. Ponadto zorganizowaliśmy międzygrupowy konkurs na najpiękniejszą „marzannę- zimową pannę”, Jury konkursowe miało trudny wybór, każda przygotowana praca była zupełnie inna i wyjątkowa. Wygrała grupa „Skrzatów”.

Gratulujemy ! Zwycięzcy i uczestniczy zostali nagrodzeni słodkim poczęstunkiem .

Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close