Powitanie wiosny w Rząśni

Przyszła do na wiosna! Uczniowie i dzieci w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Rząśni nie mogły wobec tego faktu przejść obojętnie! Grupy przedszkolne i klasy I- III zorganizowały wiosenne występy.

Na początek Dyrektor powitał zaproszonych gości, nauczycieli i dzieci. W naszym święcie uczestniczyła także Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni. Dzieci i uczniowie zaprezentowały wesołe wiosenne piosenki i wiersze. Wszyscy bardzo się starali i na każdej twarzy malował się uśmiech. Dzieci były pięknie ubrane w kolorach wiosny, a w rękach trzymały wiosenne symbole.

Po każdym występie dzieci zostały nagrodzone brawami, a Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej wręczała wiosenne wiersze. Po występach Pani Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego zaprosiła wszystkie dzieci na wiosenną paradę do naszego parku, tam pożegnaliśmy Marzannę- zimową pannę i powitaliśmy wiosnę.

W tym samym czasie uczniowie klas IV- VIII także przywitali wiosnę- na jednym ze szkolnych korytarzy stanęła fotobudka, w której wszyscy mogli zrobić sobie zdjęcia w niecodziennej aranżacji. Dodatkową atrakcją dla uczniów była gra detektywistyczna „Tajna misja w szkole”.

W czasie zabawy uczniowie zamienili się w tajnych agentów, których zadaniem było zdobycie kodu do sejfu Dyrektora, dzięki któremu zadzwonił upragniony dzwonek.

Była to wyjątkowa zabawa, która dostarczyła wielu emocji, budowała napięcie, z pewnością wywołała adrenalinę. Ostatnim elementem w tym wyjątkowym dniu była propozycja Samorządu Uczniowskiego- pokaz mody wiosennej. „Modele i modelki” przygotowali i zaprezentowali swoje kreacje na wybiegu. Dodatkowym walorem występu były wiersze opisujące stworzone stroje.

Przez cały dzień na wszystkich twarzach gościły uśmiechy i radość

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close