Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejszy różaniec dla Maryi”

W poniedziałek 31 października 2022 r. zostały wręczone nagrody za udział w konkursie na najpiękniejszy różaniec. Prace zgłosiło do niego około 50 uczniów z terenu naszej parafii, głównie ze szkoły w Rząśni. Celem konkursu było przypomnienie wartości modlitwy różańcowej i zachęcenie do udziału w nabożeństwach październikowych. Efekty pracy dzieci można podziwiać na wystawach w szkole i kościele. Świadczą one o dużej aktywności i kreatywności najmłodszych mieszkańców naszych miejscowości, które zostały docenione nagrodami ufundowanymi przez Pana Dyrektora i Księdza Proboszcza.

Laureatami konkursu zostali:

W kategorii klas I-III

🥇miejsce: Adam Dzbik i Natalia Ryś

🥈miejsce: Alan Grzejdziak i Antoni Pęciak

🥉miejsce: Łucja Kazuba i Ignacy Olewiński

W kategorii klas IV-VII

🥇miejsce: Michał Kaleta

🥈miejsce: Bartosz Szala

🥉miejsce: Maria Ławniczek

Ponadto wyróżniono 10 różańców w obu kategoriach wiekowych, a wszystkim uczestnikom wręczono słodkie upominki. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnej jego edycji już za rok!

ks. Michał Widera

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close