Odpowiedzialność nieletnich w świetle obowiązujących przepisów prawa

Dnia 9 listopada 2023r w naszej szkole odbyło się spotkanie dla rodziców ,na którym asp.sztab. Tomasz Ptak i asp.sztab. Dariusz Święcki z Komendy Policji w Pajęcznie przeprowadzili prelekcję na temat ,,Odpowiedzialność nieletnich w świetle obowiązujących przepisów prawa”. Spotkanie miało charakter informacyjny i profilaktyczny ,którego celem było uświadomienie rodzicom jaką odpowiedzialność prawną ponoszą ich dzieci, kiedy dopuszczą się czynu karalnego . Policjant apelował o to aby monitorować co dzieci robią w sieci ,czy w sposób właściwy korzystają z telefonów. Nadmienił też jakimi sprawami zajmuje się zespół ds. nieletnich i patologii .

W ubiegłym roku szkolnym pogadankę na ten sam temat przeprowadzono w klasach IV-VIII.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close