Szkolny konkurs „MAM TALENT”

Szkolny konkurs "MAM TALENT"

Zespół Szkolno –Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni zaprasza uczniów szkoły do udziału w konkursie „MAM TALENT”.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-8 Zespołu Szkolno –Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni, którzy chcą zaprezentować swoje zainteresowania, pasje, hobby, talent i ma na celu popularyzowanie działań artystycznych, rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży, promowanie młodych talentów, rozwijanie zainteresowań uczniów, promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Konkurs będzie podzielony na kategorie, krótka prezentacja (do 2 minut) lub zdjęcia wykonanych prac:
– śpiew,
– taniec,
– pokaz umiejętności gry aktorskiej,
– pokaz sprawności fizycznej,
– gra na dowolnym instrumencie,
– występy sportowo-akrobatyczne,
– zdolności manualne (np. origami) lub plastyczne (zdjęcia wykonanych prac),
– inne… .

Prosimy o wysyłanie nagranych filmów z występami dzieci: klasy 4-8 do p. Marleny Walczyk. Filmy oraz zdjęcia prac – wysyłamy do 23.04.2021 r. poprzez aplikację Microsoft Teams, dziennik elektroniczny Librus lub na adres e -mailowy: mam7talent@gmail.com.

Ogłoszenie wyników nastąpi 05.05.2021 r. Zwycięzcy otrzymają dyplom i mały upominek a zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły.

Szczegóły w regulaminie konkursu.


Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close