„TYDZIEŃ BAJEK POLSKICH”

W poprzednim tygodniu, w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu „Tydzień bajek polskich”, grupa „Delfinków” udała się do szkolnej biblioteki na projekcję bajki „Pomysłowy Dobromir”. Wypożyczone zostały również 3 książki: „Reksio”, „Bolek i Lolek” oraz „Miś Uszatek”, których to fragmenty przeczytały dzieciom pani Renata i pani Magda . 28 marca szkolną bibliotekę odwiedziły grupa „Elfów” i „Żabek”. Sześciolatki obejrzały sztukę teatralną „Czerwony Kapturek” przedstawianą przez Teatr Lalki i Aktora w Łomży. Był to wesoły i zabawny spektakl dla dzieci, połączony ze śpiewem, opowiadający o ważnych emocjach w życiu dzieci.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close