W karnawale, w karnawale

“W karnawale, w karnawale roztańczone wszystkie sale. Dookoła przebierańcy każdy skacze, każdy tańczy”.

Nasze przedszkolaki 8 lutego uczestniczyły w balu karnawałowym. Każda grupa pięknie przystroiła swoją salę i przygotowała się na bal. Dzieci wybrały różnorodne przebrania, dzięki czemu było wesoło i kolorowo.

Tego dnia wszyscy świetnie się bawiliśmy. Uczestniczyliśmy w zabawach tanecznych, kołowych, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Ten dzień będziemy bardzo mile wspominać.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close