Wycieczka do Warszawy

W dniu 11 kwietnia 2024r. uczniowie klas VII i VIII wraz z opiekunami udali się na wycieczkę szkolną do Warszawy. Zwiedzanie stolicy zaczęliśmy od Centrum Nauki Kopernika.

To wyjątkowe miejsce, w którym uczniowie mogli odkrywać tajemnice natury i samodzielnie przeprowadzać doświadczenia, świetnie się przy tym bawiąc. Następnie zwiedziliśmy Stadion Narodowy, który zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Przeszliśmy trasę piłkarza: szatnię, strefę relaksu, wejście na stadion i strefę kibica. Jednym z najważniejszych punktów naszej wycieczki była wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. To była wyjątkowa okazja, aby poznać historię miasta i poznać bohaterskich powstańców. Znajdujące się tam ekspozycje przedstawiają walkę i codzienność powstania na tle okupacji, poprzez ukazanie złożonej sytuacji międzynarodowej, aż po powojenny terror komunistyczny i losy powstańców w PRL-u. Muzeum wykorzystuje nowoczesne techniki audiowizualne, które są przydatne w dotarciu do młodego odbiorcy. Podsumowując, nasza wycieczka do Warszawy była niezapomnianym przeżyciem. Mogliśmy poznać historię, kulturę i piękno tego miasta. Spędziliśmy czas wspaniale, a przeżycia i wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close