Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Uroczystość rozpoczęła się Polonezem w wykonaniu klas ósmych. Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana również przez najstarszych uczniów Naszej Szkoły. Pan Dyrektor serdecznie pogratulował wszystkim uczniom sukcesów w nauce oraz zaangażowania w trudzie edukacyjnym. Podkreślił, jak dumni są wszyscy nauczyciele ze swoich wychowanków i podziękował im za ich zaangażowanie w procesie nauczania.

Następnie przyszedł czas na wręczenie dyplomów i nagród książkowych. Uczniowie z dumą odbierali swoje zasłużone wyróżnienia, a radość malowała się na ich twarzach. Duma rodziców była widoczna, gdy patrzyli na swoje dzieci, osiągające kolejne etapy edukacji.

Rodzice uczniów, którzy wyróżniali się szczególnymi osiągnięciami w nauce, otrzymali również listy gratulacyjne z rąk dyrektora. Był to ważny moment, w którym ich poświęcenie i wsparcie zostały docenione przez całą społeczność szkolną.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2022/2023 Pan Wójt Gminy Rząśnia wręczył nagrody Wójta dla uczniów z najwyższa średnią.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close