Co zapamiętałeś z lektury ? Zapisz i namaluj…

     ” Mały Książę” to książka, która niekiedy wymaga czasu, by ją zrozumieć. To książka, do której z sentymentem powraca się do przygód bohatera – chłopca, będąc już dorosłą osobą.

          Aby lektura lepiej zapadła w pamięć, a dokładniej jej cytaty, sentencje i symbolika, uczniowie klasy VIIa przynieśli na lekcję języka polskiego gładkie koszulki oraz jednorazowe maseczki, do tego farby, pisaki, kredki. Zadaniem uczniów było ozdobienie odzieży w taki sposób, by treści i ilustracje były odzwierciedleniem tego, co dla nich w utworze najważniejsze i o czym warto pamiętać.

          Na koniec lekcji okazało się, że nic tak nie cieszy, jak wiedza utrwalona według własnego pomysłu.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close