Doskonałe wyniki egzaminu ośmioklasistów w naszej szkole

Serdecznie gratulujemy uczniom klas ósmych bardzo dobrych wyników na egzaminie ósmoklasisty.

Szczególnie gratulacje dla tych,  którzy osiągnęli najwyższe z możliwych wyników czyli 100%  tj. Kacper Kowalski 100% z matematyki i 100% z języka angielskiego; Lipertowicz Patryk 100% z języka angielskiego; Łukasz Guc 100% z języka angielskiego, Michał Wilk 100% język angielski. Średnie wyniki egzaminu w naszej szkole: język polski 61%, matematyka 45%, język angielski 62%.

Szczegółowy raport opracowany i  opublikowany zostanie we wrześniu.

Życzymy wszystkim absolwentom aby dostali się do wymarzonych szkół średnich.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close