Projekt edukacyjny „Polskie latarnie morskie”

W kwietniu oraz maju 2021r. wszyscy uczniowie klasy VIIa na zajęciach geografii realizowali projekt edukacyjny pt. „Polskie latarnie morskie”.

Głównym celem projektu było zapoznanie uczniów z tematyką latarń morskich w Polsce. W ramach tego przedsięwzięcia młodzież zapoznała się z historią latarnictwa w Polsce i w świecie, pracą latarnika, sposobem działania oraz znaczeniem latarń. Uczniowie poszerzyli wiedzę na temat najważniejszych polskich portów morskich o znaczeniu krajowym i międzynarodowym oraz gospodarki morskiej, a przede wszystkim dokładnie poznali wszystkie czynne i nieczynne latarnie na polskim wybrzeżu.

Projekt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Powierzone im zadania wykonywali w mniejszych i większych grupach. Pod kierunkiem nauczyciela młodzież przygotowywała referaty, prezentacje multimedialne oraz plakaty, które następnie prezentowała na forum całej społeczności klasowej. W ramach realizacji projektu odbył się również konkurs plastyczny na najładniejszą i najciekawszą latarnię w Polsce.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close