Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

W piątek 10 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się bardzo ważne wydarzenie – nasze przedszkolaki przygotowały wspaniałe występy z okazji Dnia Mamy i Taty pod hasłem: „Kochamy Was”.

W uroczystości udział wzięły wszystkie grupy, a występy naszych maluchów podziwiali rodzice oraz zaproszeni goście.

Pomimo że naszym małym aktorom towarzyszyła trema występy były wyjątkowe, wzruszające i pełne miłości do rodziców. Za pomocą słowa, gestu dzieci opisały miłość do swoich rodziców oraz im podziękowały.

Nasza uroczystość była bardzo wesoła i na prawdę duuużo się działo dzieci tańczyły, śpiewały i recytowały, ponadto było baaardzo smacznie. To był dzień pełen wrażeń.

Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close