DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Proszę Państwa oto Miś- Miś ma święto swoje dziś…” W piątek w naszym przedszkolu gościliśmy różne misie , wszystko to za sprawą wyjątkowego święta: „Dnia Pluszowego Misia”. Nasze przedszkolaki, do tego wydarzenia przygotowały się bardzo dobrze, każda z grup wybrała swojego bajkowego misia, który towarzyszył dzieciom zarówno na misiowej paradzie jak i podczas wszystkich zabaw i zajęć. Przedszkolaki uczestniczyły w różnych aktywnościach, zabawach, grach i pracach plastycznych. Dzieci rozmawiały o misiach występujących w bajkach, ale również o niedźwiedziach, różnych ich gatunkach, zwyczajach, oraz poznały różne ciekawostki. Odwiedziły misiowy pokoik, gdzie zrobiły sobie zdjęcia podczas „Herbatki u misia” Ten dzień przyniósł nam wiele radości, a nasze misie miały wyjątkową szansę odwiedzić przedszkole 🙂

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close