GRUPA „SMERFÓW” NA PRZEDSTWIENIU

Grupa „Smerfów” wraz z rodzicami wybrała się na przedstawienie pt. :”O wesołym Simbadzie Żeglarzu” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa. Spektakl odbył się w Miejsko- Gminnym Domu Kultury w Działoszynie. Przedstawienie wywarło na przedszkolakach wiele pozytywnych emocji. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy głównego bohatera i razem z nim przeżyły jego liczne przygody. Cały spektakl był urozmaicony piosenkami, na które dzieci reagowały gromkimi brawami. Dodatkowym atutem przedstawienia były efekty świetlne, które na wszystkich wywarły ogromne wrażenie i zachwyt.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close