III Szkolny Konkurs Fizyczny „Pionier”

W dniu 5 czerwca 2023 r. w Naszej Szkole odbył się III Szkolny Konkurs Fizyczny „Pionier”, w którym uczestniczyło 10 uczniów z klas VIII. Uczniowie na rozwiązanie 24 poleceń mieli 60 minut. Celem konkursu było rozbudzanie i kształtowanie zainteresowań fizyką, popularyzacja fizyki wśród uczniów, wyrabianie zdrowej rywalizacji.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Nikola Kurzynoga ucz. kl. VIIIB

Wiktor Papierz ucz. kl. VIIIB

II miejsce – Filip Krysiak ucz. kl. VIIIA

III miejsce – Paulo Krupop ucz. kl. VIIIA

Gratulujemy!!!

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close