Rozstrzygnięcie konkursu „Widzę, słyszę, dotykam, czuję- pomoc sensoryczną przygotuję”

1 czerwca odbyło się wręczenie nagród w konkursie na pomoc sensoryczną pt. „Widzę, słyszę, dotykam, czuję- pomoc sensoryczną przygotuję”. W tegorocznej edycji udział wzięło 12 prac. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, aby wyłonić pierwsze miejsce. Po długich obradach I miejsce zostało przyznane grupie „Biedronek” z Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach, miejsce drugie zajął Gminny Żłobek „Kubuś i Przyjaciele” w Rząśni oraz grupa „Słoneczka” z Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach. Miejsce 3 zajęły grupa „Żabek” i „Elfów” z Przedszkola z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Rząśni. Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia i nagrody za udział w kopnkursie. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni, serdecznie gratulujemy zwycięzcom i czekamy na kolejne prace w przyszłym roku.

Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close