Inauguracja podniesienia flagi ,,Pod Biało- Czerwoną”

11 listopada 2022 roku odbyły się obchody z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji Naszej Ojczyzny w kościele pw. Św. Macieja w Rząśni. Następnie w uroczystym korowodzie uczestnicy przemarszu udali się na cmentarz parafialny w celu złożenia kwiatów na grobach poległych za ojczyznę. Ostatnim punktem obchodów była inauguracja podniesienia flagi ,, Pod Biało- Czerwoną”, która została umieszczona na placu przed budynkiem Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni. Po uroczystych obchodach odbył się koncert pn. ,, XII Muzyczne Drogi do niepodległości, czyli… Łódzkie śpiewa patriotycznie!”.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close