Informacja dotycząca dowozu dzieci do szkół

Logo Zespołu Szkolno - przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rząśni

W związki z wynikłą z przeprowadzonego przetargu, zmianą przewoźnika realizującego dowozy uczniów do szkół podstawowych z terenu Gminy Rząśnia, informujemy, że nowym przewoźnikiem dokonującym dowozu i odwozu uczniów jest firma Łukasz Opara OPARKA „DVL” Korczyn 138, 26-067 Strawczyn.

W związku z powyższym, biorąc pod uwagę fakt, iż kierowcy w początkowym okresie pracy zapoznają się z terenem, mogą wystąpić chwilowe trudności w dowozie uczniów do szkół.

W imieniu przewoźnika za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close