JEDEN-ZERO DLA NIEBA!

Do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas ósmych przygotowywali się już od wielu tygodni. Z tej okazji 21 grudnia 2022 r. podczas wigilii dla osób samotnych z terenu naszej gminy wystawili oni jasełka ukazujące ścieranie się ze sobą dwóch przeciwstawnych sił – dobra i zła. Centrum przedstawienia stanowiło narodzenie Dzieciątka Jezus, które jednoznacznie przechyliło szalę zwycięstwa na stronę aniołów. W związku z tym pojedynek zakończył się wynikiem jeden-zero dla nieba. W ostatnim dniu zajęć szkolnych przed przerwą świąteczną 22 grudnia 2022 r. jasełka zostały wystawione ponownie dla całej społeczności szkolnej. Następnie odbył się koncert kolęd w wykonaniu młodszych uczniów, którzy uczestniczyli w szkolnym konkursie kolęd. Niektóre z nich zostały wykonane w języku angielskim.

Misterium bożonarodzeniowe będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze dwa razy: w uroczystość Trzech Króli w naszym kościele i podczas zabawy karnawałowej, która również będzie zorganizowana w styczniu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włożyli wiele trudu w opanowanie tekstów i jak najlepsze zagranie swoich ról. Mamy nadzieję, że w życiu każdego z nas starcia dobra ze złem zawsze będą się kończyć takim samym wynikiem jak w zaprezentowanym przedstawieniu!

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close