ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU CZYTELNICZEGO

Sukces naszych uczennic w powiatowym konkursie czytelniczym

pt.” Adam Mickiewicz- utwory wybrane” z cyklu „Czytam!- wiem, znam!”

W dniu 5.01.2023 r odbyło się uroczyste podsumowanie w/w konkursu w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Sieradzu Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Pajęcznie. W konkursie wzięło udział 34 uczestników z 12 szkół podstawowych z powiatu pajęczańskiego. Laureatami zostali uczniowie z 9 szkół. Przewodnicząca Komisji Pani Bożena Szczerkowska wraz z Kierowniczką Filii Panią Bożeną Hałaczkiewicz gratulowały i wręczały nagrody zwycięzcom. Nasze uczennice Kinga Żuber z klasy VIa i Marysia Ławniczek z klasy VIb wraz z opiekunem Renatą Szczecińską uczestniczyły w tym spotkaniu, ponieważ obie uczennice znalazły się w grupie osób wyróżnionych.

Gratulujemy!

Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close