Jesienna ścieżka sensoryczna

Przedszkolaki z grupy Elfów postanowili wykorzystać dary Pani Jesieni i stworzyć jesienną ścieżkę sensoryczną. Została ona utworzona z liści, igieł sosny, kasztanów, żołędzi, szyszek, orzechów, kukurydzy i patyków. Chodzenie po niej nie było łatwe. Taka ścieżka sensoryczna ma duże znaczenia dla dziecięcych stópek- usprawnia motorykę dużą, rozwija wrażenia dotykowe, poprawia koordynację ruchową i przede wszystkim stymuluje receptory. Spacer po wyznaczonej trasie sprawił dzieciom mnóstwo radości i satysfakcji. Z pewnością kiedyś ją powtórzymy.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close