Święto Patrona szkoły

Ważnym wydarzeniem w kalendarzu życia szkolnego jest święto naszego patrona – św. Jana Pawła II. W związku z tym 18 października 2022 r. nasza szkoła obchodziła kolejny Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”. Była to okazja nie tylko do przypomnienia postaci Jana Pawła II, ale przede wszystkim jego nauczania. Wolność, prawda i miłość to triada, wokół której skupiał się przekaz montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez uczniów ze szkolnego koła Caritas z klas IV-VI pod kierunkiem pani Teresy Brożyny i ks. Michała Widery.

Nie mogło zabraknąć również pieśni, które były szczególnie ważne dla naszego Patrona. Wykonał je chórek szkolny pod kierunkiem pana Szymona Cebuli. Akademia zostanie również przedstawiona w kościele w Rząśni w niedzielę 23 października w czasie Mszy św. o godz. 11.30.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close