KONKURSY PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB NIEMIECKIM

Grudzień to magiczny miesiąc, który wprowadza nas w wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W ostatnich dniach w naszej szkole można to było dostrzec bardzo wyraźnie. W 14 grudnia odbyły się dwa konkursy piosenki świątecznej. Młodsi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w „Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek” dla klas I-III. Starsi uczniowie z klas IV-VIII również mieli okazję pokazać swoje możliwości w „Konkursie Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim lub Niemieckim”. Jury wyłoniło następujące miejsca:

„Konkurs Kolęd i Pastorałek” klasy I-III:

I Liliana Danielewska, Daria Wróblewska, Karolina Pabich

II Nadia Kozioł, Amelia Konieczka

Wyróżnienia: Nikola Konieczka, Łucja Lechowska, Julia Stępień

„Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim lub Niemieckim” klasy IV-VIII:

I Iga Drutowska

II Marta Dzbik

III Duet: Wiktoria Kozieł, Lena Bereś

Wyróżnienia: Małgorzata Herczyńska, Julia Sierszyńska, Maria Krawczyk, Anna Pęciak, Nadia Olewińska, Maja Barys, Adrianna Komor, Laura Cieśla, Anna Telenga, Weronika Pędziwiatr, Kacer Sukiennik.

Gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom obu konkursów!

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close