ZAJĘCIA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Czas spędzony w bibliotece, to niezwykły czas. W świątecznym klimacie uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w dniu 7.12.2022 r. w zajęciach bibliotecznych. Wspólnie prezentowaliśmy fragmenty książki Barbary Kosmowskiej pt. „5 choinek w tym jedna kradziona”.

Następnie uczniowie obejrzeli prezentację na temat tradycji bożonarodzeniowych w różnych krajach świata. Dowiedzieli się co charakteryzuje Święta Bożego Narodzenia w Niemczech, Włoszech, Austrii, Meksyku no i oczywiście w Polsce.

Po tym nastąpiła część warsztatowa, podczas której wykonaliśmy aniołki – zawieszki na choinkę.

Było magicznie i świątecznie.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close