MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH

Grudzień to miesiąc, któremu towarzyszy radosne oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia. Piękna zimowa aura, przystrojona choinka oraz kolędy to znak, że święta są tuż tuż…

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rząśni melodie kolęd popłynęły kolejny raz za sprawą Międzyszkolnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. Do konkursu przystąpili uczniowie klas I – III ze szkół w Rząśni, Białej oraz z Zielęcina. Jury konkursowe brało pod uwagę przede wszystkim muzykalność uczestników, dobór repertuaru, interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników ogłoszono wyniki:

I miejsce

Liliana Danielewska SP w Rząśni , Karolina Pabich SP w Rząśni

II miejsce

Maja Płuciennik SP w Zielęcinie, Daria Wróblewska SP w Rząśni

III miejsce

Iga Wdowczyk SP w Białej, Amelia Konieczka SP w Rząśni

Wyróżnienia:

Natalia Górska SP w Białej, Nadia Kozioł SP w Rząśni

Wszystkim wokalistom serdecznie gratulujemy!!!

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close