Mikołajki w naszej szkole

Mikołajki w teatrze”

W mikołajkowym nastroju klasy III wraz z wychowawczyniami wybrały się 8 grudnia do teatru w Częstochowie na widowisko pt. „Roszpunka”.

Twórcy spektaklu do dobrze nam znanej wersji braci Grimm wprowadzili wiele humorystycznych zmian, jak chociażby festiwal piosenki, prowadzony przez DJ’a Pokrakę, w którym chce wziąć udział czarownica.

Młodym widzom spektakl bardzo się podobał, a wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji i rozbudził zainteresowanie sztuką i wielką sceną.


Mikołajki przedszkolaków

Wszystkie dzieci co roku z wielką niecierpliwością czekają na spotkanie z Mikołajem, również nasze przedszkolaki doskonale się na nie przygotowały.

W kącikach pojawiły się choinki, ponadto dzieci pięknie udekorowały swoje sale pracami plastycznymi związanymi z „mikołajkami”. Spotkanie z Mikołajem odbyło się w atmosferze radości, dzieci śpiewały i recytowały przygotowane piosenki by podziękować gościowi za jego przybycie.

To wyjątkowy dzień, już dziś czekamy na kolejne spotkanie.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close