Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważny dzień w życiu naszej społeczności przedszkolnej. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy 3-latków”Kangurki” a następnie z grupy 4-latków”Smerfy”.

Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wiersze, których nauczyli się podczas pobytu w przedszkolu, dając dowód jak dużo już potrafią.

Po część artystycznej nastąpił akt pasowania przedszkolaka dużą kredką przez Pana Dyrektora. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz upominek zakupiony przez rodziców. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Serdeczne podziękowania składamy Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz rodzicom za nagrody.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close