Noc filmowa

W ZSP w Rząśni dla klas V i VI zorganizowano nocny maraton filmowy. Uczniowie przynieśli ze sobą materace, koce, śpiwory oraz prowiant na całą noc. Spotkanie rozpoczęło się 22 kwietnia o godz. 19.00 i trwało do 7.00 w sobotę 23 kwietnia. Po pierwszych okrzykach zachwytu i radości przystąpiliśmy do przygotowywania miejsc do spania. Naszą „sypialnią” i „salą kinową”zarazem była sala gimnastyczna. Po zaspokojeniu głodu pizzą udaliśmy się na seans filmowy. Wybór uczestników padł na filmy „Mój przyjaciel Smitty”, „Cudowny chłopiec” , „Dzień na tak”, „Poczujcie rytm”, „Film o pszczołach” oraz „Smerfy.”

Zaproponowane filmy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Prawie wszyscy dzielnie wytrwali do końca ostatniego filmu, który skończył się ok. godz. 6.00 rano.
Widzowie obejrzeli filmy bez zmrużenia oka. Impreza wzbudziła zainteresowanie uczniów szkoły, którzy doskonale się bawili, spędzając czas wolny wspólnie ze znajomymi. Wielką atrakcją dla uczniów było to, że mogli spędzić czas w murach szkoły w tak nietypowych okolicznościach. Te kilka godzin spędzonych w zaprzyjaźnionym gronie za zgodą dyrekcji szkoły oraz rodziców, pod czujnym okiem nauczycieli stanowiło wspaniałą okazją do lepszego poznania się, do rozmów o życiowych problemach, na które w ciągu dnia brakuje czasu. Był to też czas żartów i dobrej zabaw.

Maraton okazał się nie tylko świetną zabawą, ale również nowym doświadczeniem, które warto powtórzyć. Spędzenie piątkowego wieczoru na oglądaniu filmów w gronie rówieśników jest zdecydowanie lepsze niż samemu przed telewizorem.

Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close