Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk zaprasza na obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w piątek 11 listopada 2022 roku.

Scenariusz obchodów:
– godz. 14:00 – Msza Święta w intencji Ojczyzny w kościele pw. Św. Macieja w Rząśni,
– złożenie kwiatów na grobach poległych za ojczyznę na cmentarzu parafialnym w Rząśni,
– uroczysta inauguracja podniesienia flagi „Pod Biało- Czerwoną” (plac przed Zespołem Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rząśni).

Po uroczystych obchodach zapraszamy na wydarzenie pn. „XII Muzyczne Drogi do niepodległości, czyli… Łódzkie śpiewa patriotycznie!” – inicjatywę podczas której dzięki Artystom Łódzkiego Domu Kultury będziemy mogli poznać i wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne oraz spędzić chwilę zadumy przy kawie i ciastku.

Podczas obchodów odbędzie się również zbiórka na leczenie i rehabilitację dla Bartka Golca.

Comments are closed.
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close