„Natura na talerzu”

Zdrowo i kolorowo, bo to idzie w parze, było na kiermaszu w szkole. Kiermasz zdrowej żywności „Natura na talerzu” zorganizowali dnia 7 listopada 2022r. roku uczniowie klasy VIa, VIb i VII.

Wśród różnorodnych przekąsek znalazły się m.in.: kanapki ze zdrowego pieczywa, sałatki i szaszłyki owocowe, owoce, warzywa, soki ze świeżo wyciśniętych owoców, koktajle, woda z miętą i cytryną, ciasta marchewkowe, ciasta drożdżowe, ciasteczka zbożowe i owsiane, sałatki warzywne – wszystko świeże i pachnące! Uczniowie, nauczyciele, pracownicy naszej szkoły ze smakiem zjadali przygotowane produkty. Celem akcji było zachęcenie wszystkich do zdrowego trybu odżywiania się, zmiany swoich nawyków żywieniowych i promocję zdrowej żywności. Dodatkowo zarobione pieniądze zostaną przeznaczone na dofinansowanie wycieczki dla organizatorów kiermaszu.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close