PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowy dzień w życiu każdego maluszka. Dnia 28 października w naszym przedszkolu od samego rana panowała radość, bo nasze przedszkolaki z najmłodszych grup Smerfów i Kangurków uczestniczyły w pasowaniu na przedszkolaka. W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście, rodzice, Dyrektor, Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk oraz przedstawiciele starszaków wraz z nauczycielem. Maluchy przedstawiły krótki program artystyczny po czym złożyły ślubowanie i zostały pasowane na przedszkolaków. Dzieci otrzymały dyplomy i podarunki, a po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dla dzieci było to wielkie przeżycie.

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close