Ślubowanie klasy I

W ostatnim tygodniu października w naszej szkole odbyła się uroczystość, która już na stałe wpisuje się w kalendarz imprez szkolnych. Ślubowanie klasy I i pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk, Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty Iwona Szcześniak, Dyrektor Szkoły Damian Mikołajczyk oraz Wicedyrektor Małgorzata Stolarczyk oraz rodzice pierwszoklasistów i uczniowie klas II i III wraz z wychowawcami. Uczniowie klasy I przed sztandarem szkoły ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po uroczystym ślubowaniu Pan Dyrektor specjalnym ołówkiem dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. Od tego momentu uczniowska brać zwiększyła liczbę swoich członków. Popłynęły gratulacje i życzenia od zaproszonych gości, a także słowa wsparcia i otuchy od starszych kolegów i koleżanek. Na koniec uczniowie otrzymali upominki od p. Wójta i p. Kierownik GZO , a także od uczniów klas II i III. Po skończonej akademii pierwszoklasiści udali się do klasy na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Pierwszakom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy!

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close