Podsumowanie akcji ,,Pełna miska dla schroniska”

Wolontariusze z klasy siódmej, dnia 16 maja 2023r. odwiedzili schronisko ,, Funny Pets ” w Czartkach i przekazali zebraną przez uczniów i przedszkolaków z ZSP w Rząśni karmę .W tym roku udało się wolontariuszom bliżej poznać zwierzęta mieszkające w schronisku ,spędzić z nimi czas podczas wspólnego spaceru. Pogoda i humory dopisały ,każdy z uczestników tryskał energią . Wolontariusze chętnie powrócą do swych czworonożnych przyjaciół za rok.

A tym czasem zachęcamy wszystkich do adopcji zwierząt ze schroniska ,, Funny Pets ” w Czartkach bo każdy może znaleźć tam swojego przyjaciela .

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close