Projekt „Okno na świat – podnoszenie kompetencji i świadomości uczniów”

Numer projektu: 2022-2-PL01-KA122-SCH-000092582

Pragniemy poinformować, że dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Erasmus+, nasza szkoła w tym roku będzie realizować projekt: „Okno na świat – podnoszenie kompetencji i świadomości uczniów”.        

Projekt umożliwi 30 uczniom naszej szkoły zdobyć doświadczenie zagranicznej mobilności. Dostaną oni szansę na rozwijanie swoich kluczowych umiejętności językowych. Podczas pobytu w szkole partnerskiej, będą mogli aktywnie korzystać z języka angielskiego w naturalnym środowisku. Dodatkowo, mając bezpośredni kontakt z greckimi rówieśnikami, będą mogli przezwyciężyć swoje bariery komunikacyjne oraz zrozumieć różnorodne strategie radzenia sobie z wyzwaniami. Uczniowie będą mieli także okazję zrozumieć mechanizmy funkcjonowania mediów społecznościowych, odkrywając ich ogromne możliwości w zakresie komunikacji i marketingu. Nauczą się jak wykorzystywać te potężne narzędzia do realizacji swoich celów edukacyjnych, osobistych i zawodowych.

REKRUTACJĘ CZAS ZACZĄĆ:

Rozpoczynamy rekrutację w ramach projektu. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w projekcie prosimy o zapoznanie się z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym dostępnym w załączniku w zakładce ERASMUS+ – Rekrutacja na naszej stronie internetowej.

Dodatkowe informacje o projekcie można uzyskać u Dyrektora Szkoły oraz Wychowawców klas.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA SIĘ!

Comments are closed.
Ostatnie wiadomości
Kontakt
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
  • ul. 1 Maja 16
  • 98 - 332 Rząśnia
  • 44 631 - 71 - 97
  • szkolarzasnia@gmail.com
Jesteśmy online !!!!
Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji. Skontaktujemy się gdy tylko będzie to możliwe.
Skontaktuj się
Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną edukację w bezpiecznej szkole Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni 2017-03-13T11:54:16+01:00 Zapewniamy harmonijny rozwój dziecka we wszystkich aspektach: poznawczym, emocjonalnym, społecznym i fizycznym oraz radosną 
0
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rząśni
Skip to content

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej w naszej polityce prywatności.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close